Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, tre ljuspunkter, svartlackerad metall, höjd med lampfäste, ca 150 cm

Slitage, något böjd arm

337043

2015-10-25