Sideboard med stenskiva
2015-10-25
337046
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, profilerad stenskiva, låda i sargen, höjd ca 74 cm, 78x46 cm
Smärre fanérskador, slitage.