Askställ mässing

Askställ mässing
Askställ mässing
Askställ mässing
Askställ mässing

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKSTÄLL, 2 st, för kakelugn, 1800-tal, mässing, med gallerkant, vardera höjd ca 8, längd 28 cm

Bruksslitage

337061

2015-10-25