Lucien Clergue fotografier i mapp

Klubbat för:

8 200 SEK

5 000 SEK

LUCIEN CLERGUE (1934-2015): Sans titre, mapp innehållande 9 st gelatinsilverfotografier, mappen signerad och numrerad Lucien Clergue 61/200 april 1972, mappens mått 24x24 cm

Mappen gulnad, smörpapperomslaget skadat, fotografierna med något ojämna kanter.

337072

2015-10-27