Bokhyllor 1950/60-tal
2015-10-25
337081
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKHYLLOR, 2 sektioner, 1950/60-tal, teak och svartlackerat trä, höjd 180, total bredd 186, djup 41 cm
Smärre ytskador