Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKHYLLOR, 2 sektioner, 1950/60-tal, teak och svartlackerat trä, höjd 180, total bredd 186, djup 41 cm
Smärre ytskador
337081
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här