Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOMTE, omkring 1900, Tyskland, bemålat och patinerat lergods, höjd 38, 5 cm
Lagning, nagg
337084
2015-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här