Tomtefigur sekelskiftet

Tomtefigur sekelskiftet
Tomtefigur sekelskiftet
Tomtefigur sekelskiftet
Tomtefigur sekelskiftet
Tomtefigur sekelskiftet
Tomtefigur sekelskiftet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOMTE, omkring 1900, Tyskland, bemålat och patinerat lergods, höjd 38, 5 cm

Lagning, nagg

337084

2015-12-04