Buffé Abra Möbler

Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler
Buffé Abra Möbler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ABRA MÖBLER, buffé, 1950/60-tal, Taberg, teak, betsad benställning, fothylsor och nyckelbussningar i mässing, höjd 106, 150x44 cm

Smärre ytskador

337087

2015-10-29