Gunnar Brutsewitz färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Säl på isflak, signerad G Brusewitz, 28/200, färglitografi, ca 29 x 40 cm

337093

2015-10-25