Tomte, tidigt 1900-tal

Tomte, tidigt 1900-tal
Tomte, tidigt 1900-tal
Tomte, tidigt 1900-tal
Tomte, tidigt 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOMTE, tidigt 1900-tal, polykromt bemålad gips, höjd 47 cm

Lagning, färgbortfall, nagg, Saknar verktyg, sannolikt slägga/hammare

337097

2015-12-04