Leksaker 2 st trä hund och katt
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
LEKSAKER, 2 st., skuret trä, hund och katt, en med spår av etikett från Berglinds leksaksfabrik i Nyköping, omkring 1910, plåthjul, höjd ca 14 cm
PROVENIENS
Odensviholms herrgård Småland
slitage
smärre skador
337098
2015-11-01