Lennart Jirlow olja

Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja
Lennart Jirlow olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): I hamn, signerad Jirlow, olja på duk, 33 x 24 cm

337115

2015-10-25