Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG (1863-1914), Vy från Venedig, signerad och daterad 1906, olja på dyk, ca 40x68 cm
PROVENIENS: Odensviholms herrgård Småland
337127
2015-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här