Bestick silver Polen
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, 30 dlr, silver 800/1000, Polen 1900-tal, bestående av: 10 matknivar, 10 matgafflar, 10 matskedar, spatelformat skaft med monogram MS, GAFFLAR, 4 st., medföljer i annan modell, total vikt exklusive knivar ca 1400 g
Graverat monogram MS, senare rostfria blad,
knivarna med bucklor
337130
2015-11-04