Bestick silver Polen

Bestick silver Polen
Bestick silver Polen
Bestick silver Polen
Bestick silver Polen
Bestick silver Polen
Bestick silver Polen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 30 dlr, silver 800/1000, Polen 1900-tal, bestående av: 10 matknivar, 10 matgafflar, 10 matskedar, spatelformat skaft med monogram MS, GAFFLAR, 4 st., medföljer i annan modell, total vikt exklusive knivar ca 1400 g

Graverat monogram MS, senare rostfria blad,
knivarna med bucklor

337130

2015-11-04