Interiör med katter olja

Interiör med katter olja
Interiör med katter olja
Interiör med katter olja
Interiör med katter olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADYOUK (född 1971): Interiör med katter, monogramsignerad, olja på duk, ca 100 x 51 cm, oramad

337140

2015-10-25