Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, sannolikt Gemla, bemålat trä med detaljer i tagel, höjd ca 95 cm
Skador/bortfall, slitage
337144
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här