Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Havsutsikt, signerad Roland S, 263/360, färglitografi, 29 x 46 cm
Ej examinerad ur ram
337149
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här