Metande flickor vid å

Metande flickor vid å
Metande flickor vid å
Metande flickor vid å
Metande flickor vid å

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDERICK HINES (1875-1897), Metande flickor vid å, signerad o daterad 1892, akvarell, 47 x 38 cm

337150

2015-10-26