Folke Ricklund

Folke Ricklund
Folke Ricklund
Folke Ricklund
Folke Ricklund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Folke Ricklund, -39, olja på pannå, ca 39 x 46 cm

337173

2015-10-25