Folke Ricklund
2015-10-25
337173
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE RICKLUND (1900-1986): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Folke Ricklund, -39, olja på pannå, ca 39 x 46 cm