Björn Hallström bordds hus
2015-10-25
337179
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): "Bordds hus", signerad och daterad B Hallström -56, olja på duk, 39 x 65 cm