Knut Hanqvist

Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT HANQVIST (1904-1981): Utsikt från en balkong, signerad och daterad K. Hanqvist -43, olja på duk, 57 x 47 cm

337180

2015-10-29