Harry Wichman oljemålning
2015-10-25
337200
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Badande nakna kvinnor, signerad och daterad -88, olja på pannå, 20x14 cm