Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON och PIET HEIN, soffbord, "Superellips", etikettmärkt Made in Sweden, Värnamo", kromade spännben, bordsskivan fanerad i vit laminat, höjd 52, 140 x 85 cm
Smärre ytskador
337211
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här