Soffbord Superelips

Soffbord Superelips
Soffbord Superelips
Soffbord Superelips
Soffbord Superelips
Soffbord Superelips
Soffbord Superelips
Soffbord Superelips
Soffbord Superelips

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON och PIET HEIN, soffbord, "Superellips", etikettmärkt Made in Sweden, Värnamo", kromade spännben, bordsskivan fanerad i vit laminat, höjd 52, 140 x 85 cm

Smärre ytskador

337211

2015-10-25