Bengt Olson

Bengt Olson
Bengt Olson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT OLSON (född 1930), Komposition under bro, signerad Bengt Olsson, färglitografi, 145/350, 52 x 36 cm

Något gulnad i marginaler

337230

2015-10-26