Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANETTE FALK, samtida, "Hero", signerad och daterad Falk -2000, järnduk på papp, 27x20 cm
337235
2015-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här