Serveringsvagn i teak

Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, J H fabrikerna Sävsjö, 1950-tal, teak på metallställning, ihopfällbar, 2 brickor, höjd 67 (ink handtag), gummiklädda hjul, brickornas diameter 45 cm

Brukslitage

337240

2015-10-26