Wille Petterson-Berger oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLE PETTERSON-BERGER (född 1948): "Dialogen II", signerad Wille, olja och tempera, daterad -86, 67x68 cm

337277

2015-10-26