Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, Afghanistan, guler på rostfärgad botten, tidigt 1900-tal, ca 460x312 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage
337286
2015-11-05