Orientmatta Afghan

Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan
Orientmatta Afghan

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Afghanistan, guler på rostfärgad botten, tidigt 1900-tal, ca 460x312 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

337286

2015-11-05