Knivar Sverige Finland

Knivar Sverige Finland
Knivar Sverige Finland
Knivar Sverige Finland
Knivar Sverige Finland

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIVAR, 3 st, Sverige resp Finland, den svenska daterad 1908, längd ca 13-36 cm

Slitage, smärre skador

337293

2015-10-26