Bengt Fransson snidat trä

Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä
Bengt Fransson snidat trä

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT FRANSSON (1919-1988): Skulpturgrupp, same med två renar, skulpteratv trä, krona av renhorn, signerad och daterad 1975, längd ca 62 cm

337294

2015-10-26