Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Ur "Angles of Baertling", signerad och daterad Baertling 1955-1968, numrerad 177/300, färgserigrafi, bladmått ca 39x16,5 cm
337301
2015-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här