Olle Beartling färgserigrafi

Olle Beartling färgserigrafi
Olle Beartling färgserigrafi
Olle Beartling färgserigrafi
Olle Beartling färgserigrafi

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Ur "Angles of Baertling", signerad och daterad Baertling 1955-1968, numrerad 177/300, färgserigrafi, bladmått ca 39x16,5 cm

337301

2015-11-06