Väggur Junghans

Väggur Junghans
Väggur Junghans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUNGHANS, väggur, omkring 1950-tal, teak, urtavla med mässingsstreck, lod och pendel medföljer, längd ca 38 cm

slitage

337307

2015-10-26