Visitkortshållare i bemålat trä

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VISITKORTSHÅLLARE, bemålat trä, 1900-tal, i form av pojke med fez, höjd ca 75 cm, medföljande metallhuv och fat

Slitage

337310

2015-10-26