Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VISITKORTSHÅLLARE, bemålat trä, 1900-tal, i form av pojke med fez, höjd ca 75 cm, medföljande metallhuv och fat
Slitage
337310
2015-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här