Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE PERSSON (1914-1990): Rumsinteriör med korgstol signerad Rune Persson, olja på duk på pannå, bildyta ca 50x33 cm

337314

2015-10-26