Tamara Waltermark skulptur

Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur
Tamara Waltermark skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMARA WALTERMARK, samtida, huvud, glaserat lergods, signerad och daterad Tamara 1999, höjd 10 cm

337337

2015-10-26