Fåtölj rokokostil

Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor, klädd i plysch, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

337339

2015-10-26