Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat med valnöt, förgyllda beslag, 7 lådor, höjd 150, 92 x 59 cm

Slitage

337351

2015-10-26