Carl Einar Borgström ljusstakar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL EINAR BORGSTRÖM, ljusstakar, 1 par, i form av liljor, monogramsignerade CEB, mässing, höjd 8 cm

Slitage

337356

2015-10-26