Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Från Münchenbryggeriet, monogramsignerad och daterad AÅ 1928,olja på duk, ca 46 x 55 cm

337369

2015-10-26