Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, oljemålningar på duk, sent 1800-tal, italienska landskapsmotiv, otydligt signerade a tergo, 47 x 33 cm

337380

2015-10-26