Fritz Jakobsson stilleben

Fritz Jakobsson stilleben
Fritz Jakobsson stilleben
Fritz Jakobsson stilleben
Fritz Jakobsson stilleben
Fritz Jakobsson stilleben
Fritz Jakobsson stilleben

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FRITZ JAKOBSSON (Finland, född 1940): Stilleben med kopparkastrull, ägg och lökar, signerad och daterad Fritz Jakobsson 1974, olja på duk, 38 x 45 cm

337394

2015-10-27