Takarmaturer 2 st
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TAKARMATURER, 2 st, 1900-talets mitt, stomme i mässing behängd i med olikslipade prismor, höjd exkl. skärm ca 23 resp. 25 cm
Skador, behov av renovering, prismor saknas, enstaka nagg kan förekomma
337398
2015-10-26