Bordsur art déco

Bordsur art déco
Bordsur art déco
Bordsur art déco
Bordsur art déco
Bordsur art déco
Bordsur art déco
Bordsur art déco
Bordsur art déco

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, art déco, 1920/-30-tal, urtavlan märkt "Jézebel, Rouen", onyx, förnicklad metall samt glas, höjd 33 cm, nycklar medföljer

Smärre nagg på sockeln, nagg på baksidans glasdörr, visst krombortfall på pendeln

337400

2015-10-26