Mieczyslaw Wieczorek landskap

Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIECZYSLAW WIECZOREK (1943): Insjö med fiskare, signerad M. Wieczorek, a tergo kraków 1989, olja på pannå, 29 x 39 cm

337408

2015-10-27