Mieczyslaw Wieczorek landskap

Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap
Mieczyslaw Wieczorek landskap

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MIECZYSLAW WIECZOREK (född 1943), Landskap, signerad M. Wieczorek, a tergo Kraków 1989, olja på pannå, 35 x 45 cm

337410

2015-10-26