E Sandberg olja

E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja
E Sandberg olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

E. SANDBERG (1900-tal): (2) Landskap signerad E. Sandberg, olja på pannå, ca 38 x 46 cm

337413

2015-10-26