Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd, 21/100, färglitografier, ca 30 x 22 cm
Zustandsbeschreibung
337414
2015-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner