Oscar Reuterswärd litografier

Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier
Oscar Reuterswärd litografier

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd, 21/100, färglitografier, ca 30 x 22 cm

Zustandsbeschreibung

337414

2015-10-26