Man Ray färglitografi

Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

MAN RAY (1890-1976), bon jour ur mapp Max Ernst, signerad, TIR, färglitografi, 26/100, 38 x 28 cm

Något gulnad

337419

2015-10-26